Apvienot darbu ar studijām jeb studijas ar darbu ir iespējams! Tu esi students, un tev pēc lekcijām ir brīvs laiks, kuru tu vēlies izmantot efektīvi? Tu interesējies par modi, vēlies iegūt sadarbības pieredzi ar klientiem, pilnveidoties un sasniegt augstākus mērķus profesionālajā jomā? Tad darbs mūsu veikalā tev varētu būt lieliska iespēja realizēt savas ieceres, nostiprināties darba tirgū un sasniegt vēl vairāk. Mēs lepojamies ar jauniem un enerģiskiem darbiniekiem, kuri spēj lieliski apvienot darbu ar studijām. Mūsu komandā ir daudz dažādu specialitāšu studentu, kuri arī pēc studiju pabeigšanas savu nākotni veido „Apranga” grupā. Uzsākuši darbu kā pārdevēji - konsultanti, viņi pakāpeniski sasniedz arvien vairāk un, kāpjot pa karjeras kāpnēm, kļūst par veikalu vadītājiem vai atrod citus nozīmīgus izaicinājumus „Apranga” grupā.

Mūsu veikalā pastāv iespēja strādāt visu darba dienu vai tās daļu pēc slīdošā maiņu grafika. Mēs esam par izglītotu personību, tādēļ vienmēr meklējam kompromisu, kā palīdzēt mūsu darbiniekiem saskaņot studiju un darba grafiku. Visaktīvākais darbs veikalā notiek darba dienu vakaros un nedēļas nogalēs. Vai esat gatavs šādam darba laikam? Ja Tava atbilde ir „jā" – gaidām Tevi! Nāc un piedalies izcilas klientu apkalpošanas kultūras veidošanā mūsu veikalā! Kļūsti par īstu modes un stila lietpratēju!

LAIPNI LŪDZAM MODES UN BIZNESA PASAULĒ!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu Sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” un turpiniet pārlūkošanu tīmekļa vietnē. Sīkdatņu politika un plašāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm atrodama šeit