KĻŪSTI PAR VIENU NO MUMS!

„Apranga” grupa ir viens no vadošajiem apģērbu mazumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijas valstīs. Strauji augošā veikalu tīkla ikdiena – tajā ir savas jomas profesionāļi, kas soļo vienā ritmā ar modes tendencēm, pasaules slavenākie zīmoli un klienti, kas seko modei un rūpējas par savu stilu.

Šodien mūsu komandā ir vairāk nekā 2000 cilvēku. Mēs ticam, ka uzņēmuma veiksme un rezultāti ir atkarīgi no katra mūsu darbinieka ieguldījuma. Ik dienas mēs visi, sākot ar veikalu darbiniekiem un beidzot ar uzņēmuma vadītāju, strādājam vienota mērķa virzienā – lai mūsu uzņēmums būtu viens no reģiona līderiem. Kopīgi priecājamies par lielākiem un mazākiem panākumiem, kopīgi risinām ikdienas problēmas un meklējam jaunas iespējas, kā sagādāt mūsu klientiem patīkamus pārsteigumus. Mūsu mērķis ir ikviena uzņēmuma darbinieka iemaņu pastāvīga pilnveidošana, radoša līdzdalība kopīgajā darbā, kā arī vēlme attaisnot un pat pārspēt uz viņiem liktās cerības. „Apranga” grupas komanda pastāvīgi paplašinās, un visi mūsu darbinieki jūtas novērtēti un atbalstīti.

Mode – tā ir mūsu kaislība! Ja arī jums mode ir būtiska dzīvesveida sastāvdaļa – nāciet strādāt domubiedru vidū!

 • Pavisam drīz pēc darba uzsākšanas tika pamanīts Justa strādīgums un atbildības sajūta. Jau gadu vēlāk viņš kļuva par vecāko pārdevēju - konsultantu Lietuvas lielākajā „Aprangos galerija“ veikalā.
  JUSTS, veikala „Aprangos galerija” vecākais pārdevējs - konsultants
 • Manuela „Apranga“ grupā strādā jau vairāk nekā septiņus gadus. Šajā laikā viņa ir pilnveidojusies kā personība, uzkrājusi daudz zināšanas un kāpusi pa karjeras kāpnēm.
  MANUELA, veikala „Bershka” vadītāja vietniece
 • Lauma ir īsta koordinatore: viņa ir motivēta, pozitīva un mīl savu darbu. Viņa ir visas komandas enerģijas un iedvesmas avots.
  LAUMA, veikala „Zara” koordinatore
 • Hari varam droši saukt par vīriešu modes ekspertu: vairāk nekā desmit gadus viņš ir krājis pieredzi, strādājot ar vairākiem plaši pazīstamiem vīriešu modes zīmoliem. Šobrīd viņš ir „Ermenegildo Zegna” vadītājs Lietuvā.
  HARIS, veikala „Ermenegildo Zegna” vadītājs
 • Savu karjeru uzņēmumā uzsākusi kā pārdevēja - konsultante, šodien Inese ir personāla speciāliste, kas palīdz meklēt jaunus talantus „Apranga” grupai.
  INESE, personāla speciāliste

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu Sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” un turpiniet pārlūkošanu tīmekļa vietnē. Sīkdatņu politika un plašāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm atrodama šeit