Vai vēlaties vienmēr būt modes jaunumu virpulī? Vēlaties jau šodien zināt, kas būs modē rīt? Vēlaties sevi realizēt, iemēģināt savus spēkus un gūt panākumus modes biznesā? Ja atbildējāt apstiprinoši, tad darbs veikalā ir lielisks sākums jūsu jaunajām iespējām.

Pārdevējs-konsultants ir viens no svarīgākajiem amatiem, no kura lielā mērā ir atkarīga veikala veiksmīga darbība. Šī ir persona, kura profesionāli apkalpo klientus, rūpējas par preču piedāvāšanu un kārtības uzturēšanu tirdzniecības zālē, rada veikalā patīkamu atmosfēru. Šajā darbā nepieciešama atbildības sajūta, īpaša uzmanība pret klientiem, spēja pareizi sadalīt prioritātes, ātri un kvalitatīvi apkalpot klientus un nodrošināt pilnvērtīgu veikala darbību.

Tiem, kas vēlas augt un pilnveidoties, šis ir lielisks karjeras ceļa sākums. Mūsu spēcīgākie pašreizējie veikalu vadītāji savu karjeru savulaik sāka tieši pārdevēja - konsultanta amatā.

Pārdevēja – noliktavas pārziņa loma veikalā ir īpaši svarīga. No tā, cik ātri pārdevējs - noliktavas pārzinis pieņems uz veikalu atvestās preces, sagatavos tās izlikšanai tirdzniecības zālē un nodrošinās kārtību un tīrību noliktavā, būs atkarīgi veikalā pārdoto preču apjomi. Ja esat organizēts un ticat, ka spēsiet nodrošināt noliktavas pareizu darbību, sazinieties ar mums!

Jūs spējat organizēt darbu un motivēt citus kopīgā mērķa sasniegšanai?
Esat orientēts uz pārdošanu un mērķu sasniegšanu?
Jums patīk dinamisks darbs?
Sapņojat par veikala vadītāja karjeru?

Ja atbildējāt apstiprinoši, tad piedāvājam jums darbu, kas palīdzēs izpildīt jūsu cerības. Šajā amatā darbinieka spējas tiek attīstītas tā, lai viņš vēlāk varētu kļūt par veikala vadītāju. Tādēļ cenšamies vecāko pārdevēju iesaistīt visu svarīgāko veikala darbības uzdevumu īstenošanā. Viņam jāizprot veikalā notiekošie procesi, jāanalizē un jāvada preču plūsma, jāorganizē veikala sapulces un kopā ar veikala vadītāju jāpiedalās lēmumu pieņemšanā.
Komerciāla un pievilcīga preču piedāvāšana veikalā palīdz radīt zīmolam atbilstošu atmosfēru, piesaista klientus un veicina pārdošanu. Šādā veidā pircēji tiek iepazīstināti ar jaunākajām modes tendencēm, vienlaikus popularizējot katra zīmola unikālo un ekskluzīvo raksturu.

Ja jums piemīt spēja izmantot krāsu saspēli un radīt noskaņu, jūs protat veidot vienotu stilu no atsevišķām detaļām, ja mode un stils ir jūsu kaislība, jūs pārzināt un interesējaties par jaunākajām modes tendencēm, tad jūs esat tieši tas, kuru meklējam.

Modes biznesā reaģēšana uz klientu vajadzībām vienmēr ir aktuāla!

Tiekties pēc izciliem pārdošanas rezultātiem, analizēt preču plūsmu, motivēt veikala komandu kopīgo mērķu sasniegšanai un reaģēt uz klientu vajadzībām – tie ir veikala vadītāja ikdienas pienākumi. Šis amats ir īsts izaicinājums darbinieka spējām vadīt komandu un personiskajām ambīcijām, kas rosina katru dienu pilnveidot sevi un būt par paraugu visam kolektīvam.

Galvenajā birojā Lietuvā strādā vairāk nekā 100 dažādu nozaru speciālistu. Iepirkumu un pārdošanas nodaļas rūpējas par jaunāko modes preču pasūtīšanu, vizuālo prezentēšanu un tirdzniecības veicināšanu veikalā. Personāla nodaļas pārziņā ir darbinieku atlase, to karjeras un pilnveides ceļš. Mārketinga nodaļa sadarbojas ar partneriem, rūpējas par zīmolu imidžu tirgū un reklāmu, kā arī sociālo komunikāciju, modes fotosesijām, skatlogu dekorēšanas koncepcijām. Loģistikas nodaļa nodrošina preču piegādes procesu no centrālās noliktavas līdz veikalu plauktiem. IT, grāmatvedības un eksporta nodaļas garantē galveno uzņēmuma procesu pilnvērtīgu darbību. Katras nodaļas darbs ir nozīmīgs ieguldījums uzņēmuma kopējā darbībā, tiecoties pēc vislabākajiem rezultātiem.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu Sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” un turpiniet pārlūkošanu tīmekļa vietnē. Sīkdatņu politika un plašāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm atrodama šeit