Ja neatradāt atbildi uz Jūsu interesējošo jautājumu, rakstiet mums uz e-pasta adresi [email protected]

Informāciju par pieejamajām vakancēm atradīsiet mūsu mājas lapas sadaļā „Darba piedāvājumi”. Aizpildiet kandidāta anketu vai nosūtiet savu CV uz e-pasta adresi [email protected].

Jā, mūsu veikalā ir iespējas strādāt pilnu vai nepilnu darba dienu pēc slīdošā maiņu grafika. Vairāk informācijas atradīsiet šeit..

Maiņas ir dažādas – rīta, dienas, vakara, darba stundu skaits ir atkarīgs no slodzes apmēra.

Jā, bet ne vienmēr. Vasaras sezonas darbinieku skaits ir atkarīgs no veikala vajadzībām.

Nē, mēs sagaidām no mūsu darbiniekiem vismaz 3-4 darbadienas nedēļā.

Jā, uzņēmumā mēs vienmēr augstu vērtējam darbinieku uzkrāto pieredzi un vēlmi pilnveidoties. Meklējot kandidātus dažādām vakancēm, priekšroku dodam mūsu pašu darbiniekiem, tādā veidā mēs pateicamies viņiem par lojalitāti un veicinām visas mūsu komandas nemitīgu izaugsmi.

Veikala vadītājus vispirms izraugāmies no mūsu labāko darbinieku vidus, jo viņi ir uzkrājuši bagātīgu pieredzi tirdzniecības jomā, ieguvuši zināšanas mūsu grupā, pārzina veikalā un uzņēmumā notiekošos procesus. Ja jūs neesat mūsu uzņēmuma darbinieks, bet uzskatāt, ka esat gatavs pieņemt šādu izaicinājumu, mēs labprāt gaidīsim arī jūs. Par pašreizējām iespējām un pieejamajām vakancēm plašāk lasiet šeit..

Mūsu veikalā darba samaksa sastāv no pamatalgas un motivējošas piemaksas, kas ir atkarīga no veikala darba rezultātiem.

Jā, ja vēlaties strādāt mūsu uzņēmumā un ticat, ka varat ieņemt piedāvāto amatu, droši sūtiet savu CV vēlreiz.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu Sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” un turpiniet pārlūkošanu tīmekļa vietnē. Sīkdatņu politika un plašāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm atrodama šeit